© Stadt Schöneck

Město Schöneck

Přehledně

Každý, kdo se vydá na dovolenou do rodinného Schönecku, si může užít čistý odpočinek na "balkoně Vogtlandu".

Prázdniny s dětmi, dědečkem a babičkou. Zábava a odpočinek pro všechny. V rodinném středisku Schöneck si malí i velcí objevitelé přijdou na své po celý rok. V nejvýše položeném městě Vogtlandu se vám naskytne nezapomenutelný panoramatický výhled až do Bavorska a Durynska. 120 kilometrů značených turistických tras a 265 kilometrů MTB a cyklostezek vás zve k aktivnímu pohybu v přírodě.


Od května do října je "Bikewelt Schöneck" otevřen vždy od pátku do neděle, včetně výstupu lanovkou, a o letních prázdninách i ve čtvrtek. Malí i velcí si mohou na oblíbené tréninkové dráze "Bikewelt" procvičit správnou techniku zatáčení a skoků a pak se prohánět z kopce na jedné z pěti parádních cyklistických tras. Pokud máte chuť, můžete se také vyřádit v zážitkovém bazénu "Aqua World" s vlnobitím a tobogánem s bílou vodou.

V zimě nabízí lyžařský areál "Skiwelt Schöneck" zábavu na sjezdovkách různých obtížností. Běžkaři najdou sportovní výzvy na 40 kilometrech upravovaných tratí. Romantický zážitek si můžete dopřát při projížďce zasněženým zimním lesem na saních tažených koňmi.

Kontakt

Město Schöneck
Hohe Reuth 9
08261 Schöneck/Vogtland
Deutschland

Kontakt:
Tel.: +49 (0) 37464 330011
Fax: +49 (0) 37464 330013
E-mail:
Webová stránka: www.schoeneck-vogtland.de

    Co je dobré vědět

    Pro moje další plánování:

    Mohlo by vás také zajímat