© TMGS Thomas Schlorke

Středisko Eibenstock

Přehledně

Po celý rok si zde užijí prázdninovou zábavu malí i velcí!

"Koupací zahrady" s krytým bazénem, obří skluzavkou, různými bazény a vodními atrakcemi nabízejí širokou škálu zážitků pro celou rodinu.

Vzrušující je také "Wurzelrudis Erlebniswelt", tajemné dobrodružné hřiště, na které se lze dostat pouze pomocí rakety. Velký prolézací hrad lze dobýt podzemními chodbami nebo padacím mostem a pohádková fontána dokonce vypouští vodu, kterou lze použít k vyplavání pokladů. Nejdelší bobová dráha v Sasku za každého počasí nabízí řadu skoků a neustále se měnící výhledy. Skvělou zábavou je také najít cestu z bludiště dříve než rodiče nebo dírkovat malý míček přes překážky v PIT PAT a minigolfové hale v Eibenstocku. Působivý panoramatický výhled na město a přehradu nabízí také vyhlídková věž na Bühlu.

V zimě je samozřejmě v centru pozornosti lyžařská zábava na běžeckých tratích a sjezdovkách. Sněhová děla, rolby a reflektory pomáhají vytvořit pro naše hosty ty nejlepší podmínky. O skvělé zážitky na sněhu se stará také dětský vlek, kouzelný koberec a lyžařští instruktoři.
TIP: Rodinná honba za pokladem (geocaching).

Kontakt

Středisko Eibenstock
Dr.-Leidholdt-Straße 2
08309 Eibenstock
Deutschland

Kontakt:
Tel.: +49 (0) 37752 2244
Fax: +49 (0) 37752 69844
E-mail:
Webová stránka: www.eibenstock.de

    Co je dobré vědět

    Pro moje další plánování: