© Katja Fouad Vollmer

Termální a zážitkové koupele 

Vitalizující, uvolňující, léčivé

Saské termální a ozdravné koupele s velkými koupacími a saunovými kapacitami jsou pro návštěvníky, kteří sem jezdí za zdravím naprostou samozřejmostí. Nechte se hýčkat v oázách pohody a využijte širokou nabídku vodních, terapeutických, aktivních a lázeňských nabídek. Tady jste v těch nejlepších rukou: příslušní zaměstnanci mají vysokou úroveň odborných lékařských a terapeutických znalostí. Jediné, co tady musíte je… nechat se zdravě rozmazlovat a hýčkat.

Prameny dobrého pocitu a zdraví

Saské léčebné lázně hýčkají své hosty mnoha způsoby. Téměř ve všech zařízeních zažijete kvarteto relaxačních nabídek, ve kterých se blahodárné účinky vody rozvíjejí odlišnými způsoby.

  • Velká koupaliště nabízejí pestrý program v plaveckých a masážních bazénech s různou teplotou vody. Mnohé z nich jsou vnitřní i venkovní, nabízejí vířivky, masážní trysky, v někde dokonce i speciální vodopády. A pokud si chcete zacvičit, jednoduše si zarezervujte některou z lekcí aquafitness.

  • Saunové světy jsou perfektními tréninkovými místy pro imunitní systém. I zkušení milovníci saunování oceňují rozmanitost místních saun ať už s párou nebo bez, ve finském nebo ruském stylu, křišťálové sauny nebo parní jeskyně. V některých zařízeních na vás následně čeká také světelná terapie, sanaria, solné koupele nebo udržované saunové zahrady.

  • V terapeutické části si koupající užívají individuální léčebnou péči. Profesionální masáže nebo ozdravné zábaly řeší blokády a napětí, zlepšení průtoku lymfy a poskytují úlevu od mnoha různých neduhů. Výsledkem těchto procedur je znatelně lepší pocit z vlastního zdraví. Kromě toho jsou nabízeny i preventivní programy jako gymnastika, pilates, jóga nebo kondiční fitness cvičení.

  • Wellness oblast je místem pro výjimečné chvíle. Jemné vůně zde okouzlují smysly a doteky jemných rukou zahánějí problémy každodenního života. Tady čas ztrácí svou důležitost a smysl. Rozmazlující procedury od ajurvédy až po wellness masáže a kosmetické procedury v ničím nerušené atmosféře zvou své návštěvníky ke skutečně dokonalému odpočinku.

Mohlo by vás také zajímat